Top s.r.o.

Tvorba webu a e-shopu pro Drahov

Levné www stránky, tvorba e-shopu levně - Tvorba webových stránek s 60% slevou, Tvorba www stránek, Tvorba e-shopů, Tvorba SEO optimalizace 1 pozice Seznam / Google, Redakční systém v osobním vlastnictví, Technická podpora, Tvorba sociálních sítí a PPC.

Vážení zákazníci, dovolte abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v roce 2020 a přivítali Vás v roce 2021. Od 19.12.2020 do 4.1.2021 budou naše provozovny uzavřeny. V případě nutnosti nás prosím kontaktujte e-mailem.

 

KONZULTACE U VÁS ZDARMA

Tvorba webových stránek a e-shopu Drahov přímo pro Vás. Přijedeme za Vámi / Kontaktujeme Vás telefonicky / E-mailem. Navrhneme Vám optimální řešení dle Vašich možností a potřeb. Zastřešíme Vás na celém internetu.

PLATBA PO NÁVRHU

Tvorbu webových stránek pro Drahov nehradíte předem. První platba probíhá po odsouhlaseném grafickém návrhu. Jste majitelem redakčního systému, domény hostingu i grafiky. SEO a PPC kampaně provádíme po tvorbě www.

PLNÍME ČASOVÉ TERMÍNY

Tvorba webových stránek a tvorba e-shopu Drahov. Plníme závazky tvorby i následné zprovoznění www. Zajišťujeme technickou podporu po celou dobu provozu webu. Pomáháme ho zviditelnit a vyhledávat klienty.

 

 

K tvorbě www stránek nebo k tvorbě e-shopu potřebujete 3 věci.


První věc, je vlastní a NE pronajatý redakční systém, který je ve Vašem vlastnictví, Na Vaší doméně a Vašem hostingovém prostoru, na který grafik vytvoří unikátní grafiku pro Váš web či e-shop. Dále pak kodér nakóduje na redakční systém, který umí veškeré Vámi zvolené funkce onu grafiku. Pak doladí technik chod www pro zobrazení na PC a telefonu. Dále pak například přizpůsobí funkce s odesílacími formuláři, objednávkami pro dopravu atd. Následně se web naplní informacemi o Vaší společnosti / firmě / osobě a doplní se o služby a produkty, které nabízíte pro širokou veřejnost. Zde je v dnešní době propojit web na sociální sítě, pro velkou návštěvnost a popularitu zobrazení. Zabezpečení webu SSL certifikáty a napojení na GDPR + cookies pravidla procházení webu. Zajistíme technickou podporu o celou dobu spolupráce.

Druhá věc, je zápis Vašeho nového / předělaného webu do různých vyhledávačů pro tzv. „tematické zpětné odkazy“ vedoucí na Vaši www prezentaci, propojení na Google a Seznam což je 99% vyhledávání v ČR a tzv. SEO optimalizace Vašich www stránek či e-shopu pro prvotní pozice na zvolená klíčová slova ve vyhledávačích před Vaší konkurencí.

Třetí věc, je po Vašem uvážení tzv. PPC reklama a to je aktivní propagace Vašeho webu či e-shopu formou chytré propagace na Facebooku, Seznamu, Google. Na Heuréce, ve zboží vyhledávačů atd…

To vše pro Vás vytvoříme máme již 20-letou zkušenost s tvorbou www prezentací a tvorbou e-shopu.
Kontaktujte nás a my pro Vás nezávazně a ZDARMA vytvoříme nabídku na míru.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností dáme do naší spolupráce, dlouholeté zkušenosti, znalost prostředí a internetové marketingové dovednosti. Vždy Vám budeme nablízku na telefonu či osobně a prosadíme Váš projekt na celém internetu v ČR i zahraničí.

Zavolejte nám  - jsme tu pro Vás a jsme v tom s Vámi

Tvorba www Drahov, tvorba www stránek Drahov, Tvorba eshopů Drahov, vytvořeni www stránek Drahov, www prezentace Drahov, SEO optimalizace www Drahov, PPC kampaně Drahov, Vytvoření firemní prezentace Drahov, Facebooková reklama Drahov, marketingové služby Drahov, marketingová reklama Drahov, viditelnost na internetu před konkurencí Drahov, www pro mobily Drahov, Internetové služby Drahov, Redakční systém Drahov, Technická podpora www Drahov, Dotace na tvorbu www Drahov,

Další mesta:

Praha-Dolní Počernice, Praha-Březiněves, Litoměřice, Praha-Ďáblice, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Praha-Dubeč, Praha 3, Klatovy, Praha 14, Praha-Zličín, Český Krumlov, Brno-město, Přerov, Uherské Hradiště, Chomutov, Rakovník, Děčín, Most, Louny, Chrudim, Jindřichův Hradec, Praha-Slivenec, Vsetín, Praha 20, Semily, Praha-Lipence, Náchod, Praha-Benice, Kroměříž, Rychnov nad Kněžnou, Praha 7, Praha-Klánovice, Praha-Petrovice, Hlavní město Praha, Praha-západ, Jihlava, Praha-Kunratice, Sokolov, Rokycany, Praha-Přední Kopanina, Praha-Šeberov, Příbram, Praha-Kolovraty, Teplice, Praha-Nedvězí, Praha 8, Karlovy Vary, Praha-Křeslice, Praha-Dolní Měcholupy, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Tvorba webových stránek Drahov

Nejlevnější reklama po celý rok

Tvorba e-shopů Drahov

Přímý prodej produktů a služeb

SEO optimalizace Drahov

Viditelnost před Vaší konkurencí na klíčová slova

Redakční systém Drahov

Vlastní správa www a e-shopu přes administrační prostředí

Technická podpora Drahov

Jsme s vámi po celou dobu spolupráce

Domény a webhosting Drahov

Vlastní jméno a e-maily na internetu

Internetový marketing Drahov

Reklama na internetu Seznam.cz a Google.cz 99% internetu v ČR

Levné www stránky Drahov

Tvorba reklamní grafiky, kreativní a grafické zpracování tiskovin různého druhu

Levný e-shop tvorba Drahov

Programování webových aplikací na míru

E-katalog Drahov

Vytvoření interaktivních katalogů s možností reálného listování

Internetové služby Drahov

www prezentace je nezbytnou propagací nejen velkých firem!

E-fotogalarie Drahov

Vytvoření interaktivní online fotogalerie

Poptávky - Nabídky Drahov

Přivedeme Vám nové klienty a napojíme Vás na interaktivní nabídky

Stránky Vám vydělávají Drahov

Vaše budoucnost na profesionálním hostingu a budete mít prezentaci od profesionálů? Vaše volba !

Viditelnost na internetu Drahov

Propojíme Vás s portály s velkou návštěvností a sociální sítě

Školské www projekty pro Drahov

Jsme největší poskytovatel portálů pro školy, města a obce. propojíme Vás na ně!

WWW stránky pro školy z Drahov

Vytvíříme unikátní www prezentace pro školství 11 321 škol v ČR

Rezervační systémy Drahov

Potřebujete online rezervaci - vytvoříme ji přesně jak potřebujete

Firemní Facebook Drahov

Buďte vidět na sociálních sítích se svou nabídkou a přiveďte ročně přes 20 000 nových zákazníků

Propojení se sklady Drahov

Váš e-shop naučíme kontrolovat skladovou evidenci on-line, napojíme jej na e-banku atd..

Profesionalita www Drahov

Redakční systém do osobního vlastnictví

Ceny tvorby www / e-shopu / firemní facebookové prezentace / SEO optimalizace


Cenovou nabídku vždy přizpúsobíme Vaším možnostem a potřebám.


 

Tvorba s 60% slevou když...

Chcete BONUS 60%? Získejte 60% slevu na tvorbu kompletního e-marketingu. Potřebujete nové www stránky, e-shop, SEO viditelnost na klíčová slova na Seznam a Google? PPC reklamu? Do 10 dnů navíc % sleva.

Tvorba webových stránek více...

Aktuality naší společnosti

Zajímá Vás co právě děláme? Jaké reference nás prezentují za poslední dobu? kdo je naším novým klientem a jakou prezentaci právě vytváříme? je toho mnoho co sledujeme, tvoříme a posouváme. Přidejte se k nám...

Jaké www stránky tvoříme více...

Facebook firemní prezentace

Proč se prezentujeme na Facebooku? Sociální sítě jsou 12x více navštěvované než www. v ČR je skoro 6 000 000 FB profilů. Oslovujeme přímo lidi a oni na nás zpětně reagují. Navštivte nás na Facebooku...

Tvorba firemního Facebooku více...


 


Responzivní zobrazení Vašeho webu na PC / TABLETU / TELEFONU ve všech systémech