Top s.r.o.

Tvorba webu a e-shopu pro Kladno

Levné www stránky, tvorba e-shopu levně - Tvorba webových stránek s 60% slevou, Tvorba www stránek, Tvorba e-shopů, Tvorba SEO optimalizace 1 pozice Seznam / Google, Redakční systém v osobním vlastnictví, Technická podpora, Tvorba sociálních sítí a PPC.

Vážení zákazníci, dovolte abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v roce 2020 a přivítali Vás v roce 2021. Od 19.12.2020 do 4.1.2021 budou naše provozovny uzavřeny. V případě nutnosti nás prosím kontaktujte e-mailem.

 

KONZULTACE U VÁS ZDARMA

Tvorba webových stránek a e-shopu Kladno přímo pro Vás. Přijedeme za Vámi / Kontaktujeme Vás telefonicky / E-mailem. Navrhneme Vám optimální řešení dle Vašich možností a potřeb. Zastřešíme Vás na celém internetu.

PLATBA PO NÁVRHU

Tvorbu webových stránek pro Kladno nehradíte předem. První platba probíhá po odsouhlaseném grafickém návrhu. Jste majitelem redakčního systému, domény hostingu i grafiky. SEO a PPC kampaně provádíme po tvorbě www.

PLNÍME ČASOVÉ TERMÍNY

Tvorba webových stránek a tvorba e-shopu Kladno. Plníme závazky tvorby i následné zprovoznění www. Zajišťujeme technickou podporu po celou dobu provozu webu. Pomáháme ho zviditelnit a vyhledávat klienty.

 

 

K tvorbě www stránek nebo k tvorbě e-shopu potřebujete 3 věci.


První věc, je vlastní a NE pronajatý redakční systém, který je ve Vašem vlastnictví, Na Vaší doméně a Vašem hostingovém prostoru, na který grafik vytvoří unikátní grafiku pro Váš web či e-shop. Dále pak kodér nakóduje na redakční systém, který umí veškeré Vámi zvolené funkce onu grafiku. Pak doladí technik chod www pro zobrazení na PC a telefonu. Dále pak například přizpůsobí funkce s odesílacími formuláři, objednávkami pro dopravu atd. Následně se web naplní informacemi o Vaší společnosti / firmě / osobě a doplní se o služby a produkty, které nabízíte pro širokou veřejnost. Zde je v dnešní době propojit web na sociální sítě, pro velkou návštěvnost a popularitu zobrazení. Zabezpečení webu SSL certifikáty a napojení na GDPR + cookies pravidla procházení webu. Zajistíme technickou podporu o celou dobu spolupráce.

Druhá věc, je zápis Vašeho nového / předělaného webu do různých vyhledávačů pro tzv. „tematické zpětné odkazy“ vedoucí na Vaši www prezentaci, propojení na Google a Seznam což je 99% vyhledávání v ČR a tzv. SEO optimalizace Vašich www stránek či e-shopu pro prvotní pozice na zvolená klíčová slova ve vyhledávačích před Vaší konkurencí.

Třetí věc, je po Vašem uvážení tzv. PPC reklama a to je aktivní propagace Vašeho webu či e-shopu formou chytré propagace na Facebooku, Seznamu, Google. Na Heuréce, ve zboží vyhledávačů atd…

To vše pro Vás vytvoříme máme již 20-letou zkušenost s tvorbou www prezentací a tvorbou e-shopu.
Kontaktujte nás a my pro Vás nezávazně a ZDARMA vytvoříme nabídku na míru.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností dáme do naší spolupráce, dlouholeté zkušenosti, znalost prostředí a internetové marketingové dovednosti. Vždy Vám budeme nablízku na telefonu či osobně a prosadíme Váš projekt na celém internetu v ČR i zahraničí.

Zavolejte nám  - jsme tu pro Vás a jsme v tom s Vámi

Tvorba www Kladno, tvorba www stránek Kladno, Tvorba eshopů Kladno, vytvořeni www stránek Kladno, www prezentace Kladno, SEO optimalizace www Kladno, PPC kampaně Kladno, Vytvoření firemní prezentace Kladno, Facebooková reklama Kladno, marketingové služby Kladno, marketingová reklama Kladno, viditelnost na internetu před konkurencí Kladno, www pro mobily Kladno, Internetové služby Kladno, Redakční systém Kladno, Technická podpora www Kladno, Dotace na tvorbu www Kladno,

Další mesta:

Jindřichův Hradec, Praha-Kunratice, Praha-Dolní Chabry, Praha 2, Litoměřice, Praha-Libuš, Brno-venkov, Praha-Velká Chuchle, Chomutov, Praha-Lipence, Plzeň-sever, Frýdek-Místek, Olomouc, Ostrava-město, Praha-Ďáblice, Praha-Lysolaje, Karlovy Vary, Uherské Hradiště, Praha 12, Praha 3, České Budějovice, Rychnov nad Kněžnou, Praha 4, Praha-Zbraslav, Praha-Koloděje, Český Krumlov, Příbram, Chrudim, Praha 17, Jihlava, Praha-Lochkov, Zlín, Praha 11, Praha-východ, Břeclav, Praha-Štěrboholy, Nymburk, Praha 18, Kutná Hora, Česká Lípa, Praha 16, Benešov, Žďár nad Sázavou, Praha-Křeslice, Šumperk, Ústí nad Orlicí, Domažlice, Prostějov, Praha-Suchdol, Praha 21, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Tvorba webových stránek Kladno

Nejlevnější reklama po celý rok

Tvorba e-shopů Kladno

Přímý prodej produktů a služeb

SEO optimalizace Kladno

Viditelnost před Vaší konkurencí na klíčová slova

Redakční systém Kladno

Vlastní správa www a e-shopu přes administrační prostředí

Technická podpora Kladno

Jsme s vámi po celou dobu spolupráce

Domény a webhosting Kladno

Vlastní jméno a e-maily na internetu

Internetový marketing Kladno

Reklama na internetu Seznam.cz a Google.cz 99% internetu v ČR

Levné www stránky Kladno

Tvorba reklamní grafiky, kreativní a grafické zpracování tiskovin různého druhu

Levný e-shop tvorba Kladno

Programování webových aplikací na míru

E-katalog Kladno

Vytvoření interaktivních katalogů s možností reálného listování

Internetové služby Kladno

www prezentace je nezbytnou propagací nejen velkých firem!

E-fotogalarie Kladno

Vytvoření interaktivní online fotogalerie

Poptávky - Nabídky Kladno

Přivedeme Vám nové klienty a napojíme Vás na interaktivní nabídky

Stránky Vám vydělávají Kladno

Vaše budoucnost na profesionálním hostingu a budete mít prezentaci od profesionálů? Vaše volba !

Viditelnost na internetu Kladno

Propojíme Vás s portály s velkou návštěvností a sociální sítě

Školské www projekty pro Kladno

Jsme největší poskytovatel portálů pro školy, města a obce. propojíme Vás na ně!

WWW stránky pro školy z Kladno

Vytvíříme unikátní www prezentace pro školství 11 321 škol v ČR

Rezervační systémy Kladno

Potřebujete online rezervaci - vytvoříme ji přesně jak potřebujete

Firemní Facebook Kladno

Buďte vidět na sociálních sítích se svou nabídkou a přiveďte ročně přes 20 000 nových zákazníků

Propojení se sklady Kladno

Váš e-shop naučíme kontrolovat skladovou evidenci on-line, napojíme jej na e-banku atd..

Profesionalita www Kladno

Redakční systém do osobního vlastnictví

Ceny tvorby www / e-shopu / firemní facebookové prezentace / SEO optimalizace


Cenovou nabídku vždy přizpúsobíme Vaším možnostem a potřebám.


 

Tvorba s 60% slevou když...

Chcete BONUS 60%? Získejte 60% slevu na tvorbu kompletního e-marketingu. Potřebujete nové www stránky, e-shop, SEO viditelnost na klíčová slova na Seznam a Google? PPC reklamu? Do 10 dnů navíc % sleva.

Tvorba webových stránek více...

Aktuality naší společnosti

Zajímá Vás co právě děláme? Jaké reference nás prezentují za poslední dobu? kdo je naším novým klientem a jakou prezentaci právě vytváříme? je toho mnoho co sledujeme, tvoříme a posouváme. Přidejte se k nám...

Jaké www stránky tvoříme více...

Facebook firemní prezentace

Proč se prezentujeme na Facebooku? Sociální sítě jsou 12x více navštěvované než www. v ČR je skoro 6 000 000 FB profilů. Oslovujeme přímo lidi a oni na nás zpětně reagují. Navštivte nás na Facebooku...

Tvorba firemního Facebooku více...


 


Responzivní zobrazení Vašeho webu na PC / TABLETU / TELEFONU ve všech systémech