Top s.r.o.

Tvorba webu a e-shopu pro Bdín

Levné www stránky, tvorba e-shopu levně - Tvorba webových stránek s 60% slevou, Tvorba www stránek, Tvorba e-shopů, Tvorba SEO optimalizace 1 pozice Seznam / Google, Redakční systém v osobním vlastnictví, Technická podpora, Tvorba sociálních sítí a PPC.

Vážení zákazníci, dovolte abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v roce 2020 a přivítali Vás v roce 2021. Od 19.12.2020 do 4.1.2021 budou naše provozovny uzavřeny. V případě nutnosti nás prosím kontaktujte e-mailem.

 

KONZULTACE U VÁS ZDARMA

Tvorba webových stránek a e-shopu Bdín přímo pro Vás. Přijedeme za Vámi / Kontaktujeme Vás telefonicky / E-mailem. Navrhneme Vám optimální řešení dle Vašich možností a potřeb. Zastřešíme Vás na celém internetu.

PLATBA PO NÁVRHU

Tvorbu webových stránek pro Bdín nehradíte předem. První platba probíhá po odsouhlaseném grafickém návrhu. Jste majitelem redakčního systému, domény hostingu i grafiky. SEO a PPC kampaně provádíme po tvorbě www.

PLNÍME ČASOVÉ TERMÍNY

Tvorba webových stránek a tvorba e-shopu Bdín. Plníme závazky tvorby i následné zprovoznění www. Zajišťujeme technickou podporu po celou dobu provozu webu. Pomáháme ho zviditelnit a vyhledávat klienty.

 

 

K tvorbě www stránek nebo k tvorbě e-shopu potřebujete 3 věci.


První věc, je vlastní a NE pronajatý redakční systém, který je ve Vašem vlastnictví, Na Vaší doméně a Vašem hostingovém prostoru, na který grafik vytvoří unikátní grafiku pro Váš web či e-shop. Dále pak kodér nakóduje na redakční systém, který umí veškeré Vámi zvolené funkce onu grafiku. Pak doladí technik chod www pro zobrazení na PC a telefonu. Dále pak například přizpůsobí funkce s odesílacími formuláři, objednávkami pro dopravu atd. Následně se web naplní informacemi o Vaší společnosti / firmě / osobě a doplní se o služby a produkty, které nabízíte pro širokou veřejnost. Zde je v dnešní době propojit web na sociální sítě, pro velkou návštěvnost a popularitu zobrazení. Zabezpečení webu SSL certifikáty a napojení na GDPR + cookies pravidla procházení webu. Zajistíme technickou podporu o celou dobu spolupráce.

Druhá věc, je zápis Vašeho nového / předělaného webu do různých vyhledávačů pro tzv. „tematické zpětné odkazy“ vedoucí na Vaši www prezentaci, propojení na Google a Seznam což je 99% vyhledávání v ČR a tzv. SEO optimalizace Vašich www stránek či e-shopu pro prvotní pozice na zvolená klíčová slova ve vyhledávačích před Vaší konkurencí.

Třetí věc, je po Vašem uvážení tzv. PPC reklama a to je aktivní propagace Vašeho webu či e-shopu formou chytré propagace na Facebooku, Seznamu, Google. Na Heuréce, ve zboží vyhledávačů atd…

To vše pro Vás vytvoříme máme již 20-letou zkušenost s tvorbou www prezentací a tvorbou e-shopu.
Kontaktujte nás a my pro Vás nezávazně a ZDARMA vytvoříme nabídku na míru.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností dáme do naší spolupráce, dlouholeté zkušenosti, znalost prostředí a internetové marketingové dovednosti. Vždy Vám budeme nablízku na telefonu či osobně a prosadíme Váš projekt na celém internetu v ČR i zahraničí.

Zavolejte nám  - jsme tu pro Vás a jsme v tom s Vámi

Tvorba www Bdín, tvorba www stránek Bdín, Tvorba eshopů Bdín, vytvořeni www stránek Bdín, www prezentace Bdín, SEO optimalizace www Bdín, PPC kampaně Bdín, Vytvoření firemní prezentace Bdín, Facebooková reklama Bdín, marketingové služby Bdín, marketingová reklama Bdín, viditelnost na internetu před konkurencí Bdín, www pro mobily Bdín, Internetové služby Bdín, Redakční systém Bdín, Technická podpora www Bdín, Dotace na tvorbu www Bdín,

Další mesta:

Praha-Suchdol, Sokolov, Praha-Dolní Chabry, Nový Jičín, Praha-Slivenec, Praha 18, Cheb, Praha 7, Beroun, Brno-město, Praha-Dolní Počernice, Děčín, Havlíčkův Brod, Praha 12, Břeclav, Praha-Zbraslav, Kladno, Praha-Benice, Praha 11, Hodonín, Rychnov nad Kněžnou, Plzeň-jih, Praha-Královice, Praha-Libuš, Jičín, Praha-Klánovice, Bruntál, Mladá Boleslav, Hlavní město Praha, Blansko, Praha-Újezd, Praha-Troja, Žďár nad Sázavou, Praha-Přední Kopanina, Rokycany, Chomutov, Karlovy Vary, Kutná Hora, Česká Lípa, Praha-Lysolaje, Praha 21, Praha 14, Prostějov, Liberec, Praha-Štěrboholy, Benešov, Praha-Satalice, Pelhřimov, Ústí nad Orlicí, Příbram, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Tvorba webových stránek Bdín

Nejlevnější reklama po celý rok

Tvorba e-shopů Bdín

Přímý prodej produktů a služeb

SEO optimalizace Bdín

Viditelnost před Vaší konkurencí na klíčová slova

Redakční systém Bdín

Vlastní správa www a e-shopu přes administrační prostředí

Technická podpora Bdín

Jsme s vámi po celou dobu spolupráce

Domény a webhosting Bdín

Vlastní jméno a e-maily na internetu

Internetový marketing Bdín

Reklama na internetu Seznam.cz a Google.cz 99% internetu v ČR

Levné www stránky Bdín

Tvorba reklamní grafiky, kreativní a grafické zpracování tiskovin různého druhu

Levný e-shop tvorba Bdín

Programování webových aplikací na míru

E-katalog Bdín

Vytvoření interaktivních katalogů s možností reálného listování

Internetové služby Bdín

www prezentace je nezbytnou propagací nejen velkých firem!

E-fotogalarie Bdín

Vytvoření interaktivní online fotogalerie

Poptávky - Nabídky Bdín

Přivedeme Vám nové klienty a napojíme Vás na interaktivní nabídky

Stránky Vám vydělávají Bdín

Vaše budoucnost na profesionálním hostingu a budete mít prezentaci od profesionálů? Vaše volba !

Viditelnost na internetu Bdín

Propojíme Vás s portály s velkou návštěvností a sociální sítě

Školské www projekty pro Bdín

Jsme největší poskytovatel portálů pro školy, města a obce. propojíme Vás na ně!

WWW stránky pro školy z Bdín

Vytvíříme unikátní www prezentace pro školství 11 321 škol v ČR

Rezervační systémy Bdín

Potřebujete online rezervaci - vytvoříme ji přesně jak potřebujete

Firemní Facebook Bdín

Buďte vidět na sociálních sítích se svou nabídkou a přiveďte ročně přes 20 000 nových zákazníků

Propojení se sklady Bdín

Váš e-shop naučíme kontrolovat skladovou evidenci on-line, napojíme jej na e-banku atd..

Profesionalita www Bdín

Redakční systém do osobního vlastnictví

Ceny tvorby www / e-shopu / firemní facebookové prezentace / SEO optimalizace


Cenovou nabídku vždy přizpúsobíme Vaším možnostem a potřebám.


 

Tvorba s 60% slevou když...

Chcete BONUS 60%? Získejte 60% slevu na tvorbu kompletního e-marketingu. Potřebujete nové www stránky, e-shop, SEO viditelnost na klíčová slova na Seznam a Google? PPC reklamu? Do 10 dnů navíc % sleva.

Tvorba webových stránek více...

Aktuality naší společnosti

Zajímá Vás co právě děláme? Jaké reference nás prezentují za poslední dobu? kdo je naším novým klientem a jakou prezentaci právě vytváříme? je toho mnoho co sledujeme, tvoříme a posouváme. Přidejte se k nám...

Jaké www stránky tvoříme více...

Facebook firemní prezentace

Proč se prezentujeme na Facebooku? Sociální sítě jsou 12x více navštěvované než www. v ČR je skoro 6 000 000 FB profilů. Oslovujeme přímo lidi a oni na nás zpětně reagují. Navštivte nás na Facebooku...

Tvorba firemního Facebooku více...


 


Responzivní zobrazení Vašeho webu na PC / TABLETU / TELEFONU ve všech systémech