Top s.r.o.

Tvorba webu a e-shopu pro Bantice

Levné www stránky, tvorba e-shopu levně - Tvorba webových stránek s 60% slevou, Tvorba www stránek, Tvorba e-shopů, Tvorba SEO optimalizace 1 pozice Seznam / Google, Redakční systém v osobním vlastnictví, Technická podpora, Tvorba sociálních sítí a PPC.

Vážení zákazníci, dovolte abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v roce 2020 a přivítali Vás v roce 2021. Od 19.12.2020 do 4.1.2021 budou naše provozovny uzavřeny. V případě nutnosti nás prosím kontaktujte e-mailem.

 

KONZULTACE U VÁS ZDARMA

Tvorba webových stránek a e-shopu Bantice přímo pro Vás. Přijedeme za Vámi / Kontaktujeme Vás telefonicky / E-mailem. Navrhneme Vám optimální řešení dle Vašich možností a potřeb. Zastřešíme Vás na celém internetu.

PLATBA PO NÁVRHU

Tvorbu webových stránek pro Bantice nehradíte předem. První platba probíhá po odsouhlaseném grafickém návrhu. Jste majitelem redakčního systému, domény hostingu i grafiky. SEO a PPC kampaně provádíme po tvorbě www.

PLNÍME ČASOVÉ TERMÍNY

Tvorba webových stránek a tvorba e-shopu Bantice. Plníme závazky tvorby i následné zprovoznění www. Zajišťujeme technickou podporu po celou dobu provozu webu. Pomáháme ho zviditelnit a vyhledávat klienty.

 

 

K tvorbě www stránek nebo k tvorbě e-shopu potřebujete 3 věci.


První věc, je vlastní a NE pronajatý redakční systém, který je ve Vašem vlastnictví, Na Vaší doméně a Vašem hostingovém prostoru, na který grafik vytvoří unikátní grafiku pro Váš web či e-shop. Dále pak kodér nakóduje na redakční systém, který umí veškeré Vámi zvolené funkce onu grafiku. Pak doladí technik chod www pro zobrazení na PC a telefonu. Dále pak například přizpůsobí funkce s odesílacími formuláři, objednávkami pro dopravu atd. Následně se web naplní informacemi o Vaší společnosti / firmě / osobě a doplní se o služby a produkty, které nabízíte pro širokou veřejnost. Zde je v dnešní době propojit web na sociální sítě, pro velkou návštěvnost a popularitu zobrazení. Zabezpečení webu SSL certifikáty a napojení na GDPR + cookies pravidla procházení webu. Zajistíme technickou podporu o celou dobu spolupráce.

Druhá věc, je zápis Vašeho nového / předělaného webu do různých vyhledávačů pro tzv. „tematické zpětné odkazy“ vedoucí na Vaši www prezentaci, propojení na Google a Seznam což je 99% vyhledávání v ČR a tzv. SEO optimalizace Vašich www stránek či e-shopu pro prvotní pozice na zvolená klíčová slova ve vyhledávačích před Vaší konkurencí.

Třetí věc, je po Vašem uvážení tzv. PPC reklama a to je aktivní propagace Vašeho webu či e-shopu formou chytré propagace na Facebooku, Seznamu, Google. Na Heuréce, ve zboží vyhledávačů atd…

To vše pro Vás vytvoříme máme již 20-letou zkušenost s tvorbou www prezentací a tvorbou e-shopu.
Kontaktujte nás a my pro Vás nezávazně a ZDARMA vytvoříme nabídku na míru.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností dáme do naší spolupráce, dlouholeté zkušenosti, znalost prostředí a internetové marketingové dovednosti. Vždy Vám budeme nablízku na telefonu či osobně a prosadíme Váš projekt na celém internetu v ČR i zahraničí.

Zavolejte nám  - jsme tu pro Vás a jsme v tom s Vámi

Tvorba www Bantice, tvorba www stránek Bantice, Tvorba eshopů Bantice, vytvořeni www stránek Bantice, www prezentace Bantice, SEO optimalizace www Bantice, PPC kampaně Bantice, Vytvoření firemní prezentace Bantice, Facebooková reklama Bantice, marketingové služby Bantice, marketingová reklama Bantice, viditelnost na internetu před konkurencí Bantice, www pro mobily Bantice, Internetové služby Bantice, Redakční systém Bantice, Technická podpora www Bantice, Dotace na tvorbu www Bantice,

Další mesta:

Hradec Králové, Praha-Koloděje, Praha-východ, Nový Jičín, Praha-západ, Karviná, Praha-Březiněves, Liberec, Jablonec nad Nisou, Praha-Nebušice, Praha 15, Praha-Přední Kopanina, Praha-Suchdol, Praha 16, Plzeň-sever, Praha 19, Praha-Velká Chuchle, Jeseník, Litoměřice, Strakonice, Benešov, Kolín, Cheb, Praha 22, Ústí nad Labem, Žďár nad Sázavou, Brno-venkov, Ústí nad Orlicí, Praha 3, Plzeň-jih, Praha-Lysolaje, Praha-Běchovice, Praha 18, Tachov, Domažlice, Praha-Dolní Chabry, Svitavy, Praha-Ďáblice, Děčín, Jindřichův Hradec, Hlavní město Praha, Praha-Slivenec, Český Krumlov, Praha 17, Přerov, Pardubice, Praha-Královice, Praha-Řeporyje, Šumperk, Tábor, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Tvorba webových stránek Bantice

Nejlevnější reklama po celý rok

Tvorba e-shopů Bantice

Přímý prodej produktů a služeb

SEO optimalizace Bantice

Viditelnost před Vaší konkurencí na klíčová slova

Redakční systém Bantice

Vlastní správa www a e-shopu přes administrační prostředí

Technická podpora Bantice

Jsme s vámi po celou dobu spolupráce

Domény a webhosting Bantice

Vlastní jméno a e-maily na internetu

Internetový marketing Bantice

Reklama na internetu Seznam.cz a Google.cz 99% internetu v ČR

Levné www stránky Bantice

Tvorba reklamní grafiky, kreativní a grafické zpracování tiskovin různého druhu

Levný e-shop tvorba Bantice

Programování webových aplikací na míru

E-katalog Bantice

Vytvoření interaktivních katalogů s možností reálného listování

Internetové služby Bantice

www prezentace je nezbytnou propagací nejen velkých firem!

E-fotogalarie Bantice

Vytvoření interaktivní online fotogalerie

Poptávky - Nabídky Bantice

Přivedeme Vám nové klienty a napojíme Vás na interaktivní nabídky

Stránky Vám vydělávají Bantice

Vaše budoucnost na profesionálním hostingu a budete mít prezentaci od profesionálů? Vaše volba !

Viditelnost na internetu Bantice

Propojíme Vás s portály s velkou návštěvností a sociální sítě

Školské www projekty pro Bantice

Jsme největší poskytovatel portálů pro školy, města a obce. propojíme Vás na ně!

WWW stránky pro školy z Bantice

Vytvíříme unikátní www prezentace pro školství 11 321 škol v ČR

Rezervační systémy Bantice

Potřebujete online rezervaci - vytvoříme ji přesně jak potřebujete

Firemní Facebook Bantice

Buďte vidět na sociálních sítích se svou nabídkou a přiveďte ročně přes 20 000 nových zákazníků

Propojení se sklady Bantice

Váš e-shop naučíme kontrolovat skladovou evidenci on-line, napojíme jej na e-banku atd..

Profesionalita www Bantice

Redakční systém do osobního vlastnictví

Ceny tvorby www / e-shopu / firemní facebookové prezentace / SEO optimalizace


Cenovou nabídku vždy přizpúsobíme Vaším možnostem a potřebám.


 

Tvorba s 60% slevou když...

Chcete BONUS 60%? Získejte 60% slevu na tvorbu kompletního e-marketingu. Potřebujete nové www stránky, e-shop, SEO viditelnost na klíčová slova na Seznam a Google? PPC reklamu? Do 10 dnů navíc % sleva.

Tvorba webových stránek více...

Aktuality naší společnosti

Zajímá Vás co právě děláme? Jaké reference nás prezentují za poslední dobu? kdo je naším novým klientem a jakou prezentaci právě vytváříme? je toho mnoho co sledujeme, tvoříme a posouváme. Přidejte se k nám...

Jaké www stránky tvoříme více...

Facebook firemní prezentace

Proč se prezentujeme na Facebooku? Sociální sítě jsou 12x více navštěvované než www. v ČR je skoro 6 000 000 FB profilů. Oslovujeme přímo lidi a oni na nás zpětně reagují. Navštivte nás na Facebooku...

Tvorba firemního Facebooku více...


 


Responzivní zobrazení Vašeho webu na PC / TABLETU / TELEFONU ve všech systémech